(Hirdetésazonosító: 80892699) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 1 460  Ft Bruttó bér: 2 000  Ft Bruttó bér: 1 440  Ft Bruttó bér: 1 440  Ft Bruttó bér: 1 560  Ft Bruttó bér: 1 460  Ft Bruttó bér: 1 580  Ft Bruttó bér: 1 560  Ft Bruttó bér: 1 580  Ft Bruttó bér: 1 540  Ft
Céges

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Szállítás / logisztika
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: általános iskola
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Sofőr

Leírás

Buszsofőrt keresek Mercedes Sprinterre, személyszállítási feladatok ellátására, budapesti munkavégzésre.
Elvárások:
- D kategóriás vezetői engedély
- GKI kártya
- digitális tachográf kártya
- orvosi alkalmasság
- erkölcsi bizonyítvány
- pontos, megbízható, balesetmentes munkavégzés
Munkavégzés helye: Budapest
Önéletrajzokat az info@sargentbus.com címre várjuk.
Feladás dátuma: június 21. 14:17.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.