Bútor szállító és összeszerelő munkatárs

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
>5 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Multibútor

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Asztalos

A magyar irodabútor piaci egyik vezető szereplője keres csapata erősítése céljából bútor összeszerelő és szállító munkatársat.
Főbb feladatok, munkák:
megrendelt irodabútorok raktárból való kiadása,
megrendelt irodabútorok ügyfelek címére való kiszállítása,
bútorok igény szerinti összeszerelése/összeállítása,
üzletvezető és bútorkereskedelmi eladók munkájának segítése,
darabszám ellenőrzés, leltározásban való részvétel,
egyéb, a bútorszállításhoz tartozó adminisztrációs tevékenység.
Az álláshoz tartozó elvárások:
középfokú végzettség (lehetőleg faipari területen végzett középiskola),
bútoripari, bútorkereskedelmi cégnél hasonló feladatkörben szerzett 5-15 éves tapasztalat (lapra szerelt bútorok szerelését, illetve költöztetést tekintve legalább 2 év tapasztalat szükséges),
számítógépes ismeretek, jó helyzet felismerő, problémamegoldó képesség, önálló munkavégzés,
Gépjármű vezetői engedély: B, vagy C, vagy C+E,
kreativitás.
Az állás betöltéséhez előnyt jelent:
asztalosipari tanulmányok,
irodabútor készítési vagy bútorjavítási tapasztalat,
irodabútor kereskedelemben szerzett tapasztalat.
Te vagy az, akit keresünk:
ha képes vagy a bútorok mozgatására, pakolására, karbantartására,
jó kapcsolatteremtő képességed van,
hatékonyan kommunikálsz kollégáiddal és a cég partnereivel,
jó csapatjátékos vagy, de önállóan is tudsz precízen és kreatívan dolgozni,
vevőorientált vagy,
van kereskedelmi területen eltöltött tapasztalatod,
van némi műszaki érzéked.
Amit kínálunk:
Versenyképes bérezés,
Biztos munkahely,
Jó hangulatú csapat, barátságos munkakörnyezet,

Az önéletrajzokat a email címre várjuk.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146203251

Kapcsolatfelvétel

Profilkép
Varga Annamária

Irodahatékonysági Tanácsadó Kft.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód