Tulajdonságok

Multirégió Budapest, Heves, Jász-Nagykun-Szolnok, Pest
Kerület: II.
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: OKJ
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Get Work Trend Kft

Nemzetközi szinten sikeresen működő, stabil háttérrel rendelkező folyamatosan fejlődő gyártópartnerünkhöz keresünk CNC szakembereket, elsősorban programozói tapasztalattal.

Munkavégzés helye: Jászberény vonzáskörzete

Fő feladatok

- Technológiai dokumentációk kidolgozása
- Termeléssel kapcsolatos adatok karbantartása
- Belsőgyártás tervezés
- Belsőgyártás fejlesztés
- Lemez megmunkáló üzem kapacitásának optimalizálása / tervezése
- A gyártás mindenkori műszaki követelményeinek megfelelő ajánlatok bekérése, értékelése és megrendelése
- Lean eszközök alkalmazása a termelési folyamatokban
- Termelékenység- és hatékonyság növelés

Elvárások

- Lemez megmunkálási tapasztalat
- CNC programozói tapasztalat, stancoló/ lézer vágó gépen

Előny

- Felsőfokú gépész / mechanikai képzettség (CNC szakirány előny)
- SAP / JDE rendszerek ismerete előnyt jelent
- Lean tapasztalat
- Gyártás tervezésében / logisztika / beszerzés területén szerzett tapasztalat
- Kommunikációs szintű angol nyelvtudás

Amit a cég kínál:

- Szakmai és emberi támogatás a vezetőség részéről
- Cafeteria rendszer
- Rugalmas munkaidő
- Céges járatok a környező településekről
- Versenyképes jövedelem
- Hosszútávon kiszámíthatóság és stabilitás

Jelentkezni telefonon / vagy e-mailben az alábbi elérhetőségek valamelyikén.

Schütz Helga
HR Tanácsadó
helga.schutz@getwork.hu
+36202685906
Feladás dátuma: május 30. 11:00.

Kapcsolatfelvétel