(Hirdetésazonosító: 76326097) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 576 000  Ft Bruttó bér: 608 000  Ft Bruttó bér: 640 000  Ft Bruttó bér: 648 000  Ft Bruttó bér: 800 000  Ft Bruttó bér: 592 000  Ft Bruttó bér: 656 000  Ft Bruttó bér: 648 000  Ft Bruttó bér: 600 000  Ft Bruttó bér: 560 000  Ft
Céges

Tulajdonságok

Országos
Kerület: XIV.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Külföldi munka esetén ország: Németország
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Hegesztő
Cégnév: Dolex Kft

Leírás

Németországba, München közelébe Co hegesztőket keresünk. Jó kereseti lehetőség, bejelentett munka. Német nyelvtudás nem szükséges, szállást biztosítunk. Érdeklődni lehet a 06304479822-as telefonszámon, az önéletrajzokat a dolomont08@gmail.com email címre várjuk.
Feladás dátuma: február 14. 13:49.
Nyomtatás

Térkép

Kapcsolatfelvétel

Üzenet küldéshez jelentkezz be vagy regisztrálj az oldalon.