Egyedi ajánlat!

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Ügyfélszolgálat / telemarketing
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Telefonos értékesítő

Cégünk, vállalkozások számára kínál fogyasztói bevizsgálást és minősítést illetve egyéb online felületet.
Értékesítési pozícióra (meleg hívás): nettó 120e Ft+jutalék (150-200e Ft)

Amit kínálunk:
-teljes 8 órában bejelentett munkahely
-munkaidő: 09-17
-barátságos környezet
-motiváló jutalékrendszer
-emberbarát vezetés

Elvárások:
-rugalmasság
-jó kommunikációs készség
-magabiztos személyiség
-eredmény orientált hozzáállás

Jelentkezéshez kérjük küldje önéletrajzát a info@fogyasztoivelemeny.hu emailcímre.
Feladás dátuma: november 17. 18:22.

Kapcsolatfelvétel