Tulajdonságok

Kerület: IX.
Kategória: Ügyfélszolgálat / telemarketing
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs

Leírás

Amit kínálunk:

Stabil, tervezhető fix versenyképes fizetés,
Folyamatos előrelépési, szakmai fejlődési lehetőség,
Jó hangulat, jó közösség
Szakmai tréningek
Pénzügyi szakértővé válhatsz
Havi teljesítményedet külön díjazzuk
Visszajelzésekkel támogatjuk a fejlődésed
Több műszakos munkavégzés (váltakozó műszakokkal), hogy összeegyeztethesd egyéb elfoglaltságaiddal (pl. tanulsz)

Főbb feladatok, munkák:

telefonhívások, elektronikus üzenetek fogadása és kezdeményezése,
hívások és elektronikus üzenetek feldolgozása, adminisztrációs feladatok pontos elvégzése.

Milyen tudás/készség fontos számunkra:

Kiemelkedő kommunikációs és problémamegoldó készség
Rugalmasság
Precizitás
Nyitottság a fejlődésre, tanulásra
Ügyfélközpontúság
Monotónia és stressztűrés
MS Office ismeretek

Az állás betöltéséhez előnyt jelent:

telefonos, vagy személyes ügyfélszolgálati munkakörben szerzett tapasztalat,
aktív kommunikációképes angol és/vagy német nyelvismeret,

Szükséges tapasztalat:

nem igényel tapasztalatot

Szükséges nyelvtudás:

Nem igényel nyelvtudást

Munkavégzés helye:

Lurdy Ház 1097 Budapest, Könyves Kálmán krt. 12-14

Jelentkezni fényképes önéletrajzzal és fizetési igény megjelölésével lehetséges az attila.david.nagy@gmail.com e-mail címen!
Feladás dátuma: január 11. 12:17.

Kapcsolatfelvétel