Bruttó bér: 200 000 Ft / hó
Kerület: XIII.
Kategória: Ügyfélszolgálat / telemarketing
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs
Cégnév: Family Property Center Kft

Magyar háttérrel rendelkező, nemzetközi cég angolul folyékonyan beszélő kollégákat keres új Call Center-be, a biztosítási szektorban. Az ideális jelentkező tehetséges, motivált, szívesen veszi fel a telefont és beszélget egész nap.
Jelenleg 13. kerületi irodánkba keresünk Telefonos Ügyfélkapcsolati Munkatársakat. A munkavégzés nyelve angol. A bérezés havi fix + jutalékos rendszerben történik.

Feladatok:
o Hideg hívások és segítség a portfólio kiépítésében
o Termék bemutatás
o Kapcsolattartás ügyfelekkel
o Szükséges adminisztratív feladatok elvégzése és az ügyfél adatok rögzítése

Elvárások:
o Minimum középfokú végzettség
o Folyékony, aktív angol nyelvtudás
o Kiváló kommunikációs készség és ügyfél központúság
o Pozitív, energetikus, eredmény orientált, határozott hozzáállás
o MS Office ismerete
o Munkavégzés várható ideje 12:00 - 20:30 között

Amit kínálunk:
o Versenyképes fizetés
o Folyamatos képzés
o Hosszú távú munkalehetőség
o Dinamikus, fiatalos csapat
o Családias hangulat
o Fő- vagy rész munkaidős (3 nap) elfoglaltság

Amennyiben ajánlatunk felkeltette érdeklődését, kérjünk küldje angol nyelvű önéletrajzát az alábbi címre: jobfpcenter@gmail.com !

We are an international company in the insurance sector with strong Hungarian base. We are looking for talented and motivated people to join our new Call Center. The ideal candidate isnt afraid to pick up the phone and talk to people all day long.
We are currently recruiting Call Center Agents for our 13th district office in Budapest.

Task(s):
o Make cold calls, and assist portfolio building
o Product introduction
o Follow up on customer calls when necessary
o Complete appropriate administrative work and record necessary customer sales information

Requirement(s):
o High school diploma
o Fluent English
o Excellent communication skills and customer focus
o Positive, energetic, results-orientated, and determined attitude
o Ability to work in a team
o MS Office knowledge
o Able to work between 12:00 - 20:30

Our offer:
o Competitive salary package
o Continuous training
o Long-term work
o Dynamic, energetic team
o Family atmosphere
o Full time or part time (3 days) job

If you are interested please send your CV to jobfpcenter@gmail.com !

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel