Cégünk részére keresünk kollégákat, céges autóval, szálláslehetőséggel

Bruttó bér:

420 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
általános iskola

Cégnév:
Abatox Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Betanított munkás

Rovarirtó cégünk részére keresünk új kollégát állandó állományba Budapesti munkavégzéssel, akár azonnali belépéssel.

Fiatalos légkörű cégünknek keresünk 70%-ban közepes nehézségű fizikai, 30% könnyű szellemi munkára kedvet érző, munkájára igényes kollégát.
Szakképzetség nem feltétel, cégünk ingyenesen lehetőséget biztosit a szakirányú végzettség megszerzésére.

Ez a munkahely testhezálló lesz számodra, ha:

Fogékony vagy: A munkád ingatlanokban (társasház, lakás, családi ház, hotel, stb.) végzett rovarirtás, amit meg kell tanulnod.
Szeretsz vezetni: A munkaidőd kb felét a kocsiban ülve autózva fogod tölteni. Naponta 50-100 km-t is meg kell majd tenned Budapesten belül balesetmentesen.
Önálló vagy, és talpraesett: A munkád jelentős részében (a két hetes betanulási időszakot követően) egyedül kell majd helytállnod.
Ha nyugodt természet vagy: A munkád során rengeteg különböző típusú emberrel lesz dolgot. Az agresszív kismalactól" a néma Bobig. Ha nem esik nehezedre ezekhez alkalmazkodni, és kapcsolatot teremteni velük, akkor ez a munka testhezálló lesz számodra.
Szereted, ha haladnak a dolgok: Ha te az a típusú ember vagy, aki azt szereti, ha a gép olajazottan működik, és lehet haladni, viszont nem szereted az üresjáratokat, akkor te vagy az emberünk. Nálunk erős a tempó!

Ha csak azért jelentkeznél, mert jobb nincs, kérlek ne tedd. Nem fogod jól érezni magad. De ha vonz téged, hogy nem a 4 fal közé vagy bezárva, naponta új, és új emberekkel ismerkedhetsz meg, és a nap végén titkon te vagy az igazi hős, akik mások nyugalmát biztosítja, és ez téged fel tud villanyozni, akkor jelentkezz. Bármennyire is hihetetlen, de ez az egyik legérdekesebb hétköznapi szakma a világon. Nem utazunk ugyan a Marsra, de olyan helyekre bejutunk, ahová szinte senki más. A legnagyobb luxuslakásoktól, a legszegényebb gettóig. Egy filmbe illő elmegyógyintézetbe, vagy akár egy patológiára, megismerhetsz egy börtönt belülről úgy, ahogyan azt egyetlen kamera sem adja vissza. Nálunk szinte mindennap lesz egy érdekes sztorid, és nagyon sokat tanulhatsz az életről.

Amit nyújtunk:
- Versenyképes, kiemelt kereseti lehetőség, akár havi nettó 420.000.- Ft.
- Vidéki munkavállalóknak szállás lehetőség, kulturált XIV. kerületi társasházban.
- Négynapos munkahét lehetősége
- A tejes béredet már a tanulási időszakban is megkapod.
- Céges autó: Amivel a nap végén haza is mehetsz, és bizonyos szabályok között még szabadidődben is használhatsz.
- Céges telefon
- Stabil munkahely: Ha az vagy, akit mi keresünk akkor nálunk stabil helyed lesz.
- Szabadság: Nem ugyanaz az iroda minden nap. A szabadság érzésed sokkal magasabb ebben a munkakörben, mint bezárva egy 4 fal közötti irodába.
- Szakirányú végzettség megszerzésének lehetősége, melynek költségeit cégünk állja.

Munkavégzés helye:
Budapest (és környéke)

Munkaidő:
Hétfőtől péntekig 8-18 óra között
Jelentkezési feltétel:
Mielőtt elküldenéd a jelentkezésed, kérlek, vedd figyelembe a feltételeinket.
Az önéletrajzokat fényképpel ellátva várjuk a email címre.
A munka betöltéséhez elengedhetetlen a "B" kategóriás jogosítvány

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 140269854

Jófogás alkamazás QR kód