Corvin Holiday Apartments szállodai recepcióst keres teljes munkaidőre

Feladás dátuma:

jún 7., 11:27
Országos

Elvárt végzettség:
középiskola

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Szállodai recepciós

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Corvin Holiday kiváló elhelyezkedésével Budapest belvárosának egyik premier hotele.

Főbb feladatok, munkák:
Vendégek érkezésének előkészítése, majd vendégek érkeztetése és utaztatása
Foglalásokkal kapcsolatos ügyintézés illetve egyéb adminisztációs feladatok ellátása
Információnyújtás és vendégkérések színvonalas kiszolgálása
Vendégpanaszok gyors és hatékony kezelése
Egyéb programok ismertetése és értékesítése a vendégek részére illetve azok leszervezése
Számlázási feladatok elvégzése
Telefonok fogadása, kezelése, e-mailek megválaszolása
A szálloda egyéb részlegeivel folyamatos kommunikáció biztosítása
A szobák állapotának és felszereltéségeinek ellenőrzése

Mind nappali, mind esti műszakra való jelentkezést várunk.

Középszintű angol nyelvtudás előny.
Diákok és pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Kérjük jelentkezését fényképpel ellátott önéletrajzával és a fizetési igény megjelölésével juttassa el hozzánk az alábbi email címre:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 148284983

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 19 napja

Jófogás alkamazás QR kód