Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Bank / biztosítás / tőzsde
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Vállalkozói/szerződéses
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Biztosítás értékesítő
Cégnév: Groupama

Cégünk stratégiailag fontos szerepet tölt be hazai pénzintézetek között, szép környezetben levő irodában, komplex pénzügyi rendszerekkel kapcsolatos munkakörben kínál tervezhető és előremutató karrierutat. A vállalat büszke arra, hogy a multinacionális háttér mellett sikerült megőrizniük a családias mentalitását.

MunkavÉgzÉs Helye:
Budapest

Amire GarantÁltan SzÁmÍthat:

Cégünknek fontos, hogy olyan munkahelyet teremtsen, ahol a kollégáik felelősségteljes munkakörben dolgozhatnak és megvalósíthatják ötleteiket és kibontakoztathatják kreativitásukat.
Megbízható, stabil munkahely, versenyképes juttatási rendszer, változatos, kihívásokkal teli feladatok, kiváló szakmai fejlődési lehetőség, modern, környezetbarát irodaház.

FŐbb Feladatai Lesznek:

A cég pénzügyi szolgáltatás portfoliójának értékesítése
Új ügyfélportfolió kiépítése
Bejövő ügyfélmegkeresések aktív követése
Cégvezetőkkel való folyamatos kapcsolatfelvétel
Ajánlatok rendszeres készítése
Kiscsoportos prezentációk megtartása
Stratégiai és operatív fejlesztésekben történő aktív részvétel

AMIT ElvÁrunk:

Minimum érettségi bizonyítvány
Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség
Pénzügyi terület iránti fogékonyság
Értékesítői tapasztalat előny

Az ÁllÁs BetÖltÉsÉhez ElŐnyt Jelent:

Egyetemi, vagy főiskolai diploma
Banki, vagy biztosítás értékesítésben szerzett tapasztalat
Angol/ francia nyelvtudás

Amennyiben hirdetésünk felkeltette érdeklődését és szeretne karriert építeni és egy sikeres támogató csapat tagja lenni akkor kérjük, hogy szakmai önéletrajzát juttassa el a gabor.figler@groupama.hu címre.
Feladás dátuma: február 14. 16:02.

Kapcsolatfelvétel