Bruttó bér: 500 000 Ft / hó
Kerület: XIV.
Kategória: Bank / biztosítás / tőzsde
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz, fényképes önéletrajz
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Vállalkozói/szerződéses
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Biztosítás értékesítő
Cégnév: Groupama

Nemzetközi pénzügyi szolgáltató társaság új, kiemelt fizetőképességgel rendelkező prémium ügyfélkör kiépítéséhez, menedzseléséhez, a társaság újgenerációs stratégiájának megvalósításához keres

MobilbankÁr
kollégákat budapesti csapatába

Feladatok:
- A cég pénzügyi szolgáltatás portfoliójának értékesítése
- Új ügyfélportfolió kiépítése
- Bejövő ügyfélmegkeresések aktív követése
- Cégvezetőkkel való kapcsolatfelvétel
- Ajánlatok készítése
- Kiscsoportos prezentációk megtartása
- Stratégiai és operatív fejlesztésekben történő aktív részvétel
Elvárások:
- Felsőfokú végzettség, vagy pénzügyi-, biztosítási hatósági vizsga
- Értékesítői tapasztalat előny
- Kiváló kommunikációs, kapcsolatteremtő készség
- Pénzügyi terület iránti fogékonyság
- Angol/német francia nyelvtudás előny
Amit kínálunk
- Új piaci potenciál
- Prémium ügyfélkör
- Kiemelt jövedelem (Garantált fizetés+sikerdíj)
- Komplex talent management programban való részvétel
- Folyamatos szakmai fejlődés, professzionális háttér
- Külföldi jutalom út
- Dinamikus céges környezet
Munkavégzés helye:
Budapest, XIV. kerület, közvetlenül a Városliget szomszédságában.
Jelentkezésedet a gabor.figler@groupama.hu címre várom, vagy hívásodat +36 30 4456999 számra.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel