(Hirdetés azonosító: 84930518) Hirdetés kezelése »
6 db

Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Alkalmi/időszakos munka
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Bolti eladó
Cégnév: Tiger-Ker Kft

Budapest XIV kerület Ungvár utca 50/A szám alatt található Spar Partner üzletünkbe keresünk munklatársakat hétvégére, szombat vagy vasárnap vagy teljes hétvége! Szeretnénk, ha Te lennél legújabb megbecsült munkatársunk!
Üzletünk folyamatosan fejlődik, hoszútávra keresünk munkatársakat!

Árufeltöltő
Csemegepultos
Pék
Pénztáros munkakörbe

Pályakezdők jelentkezését is várjuk!

Nettó órabér: 800-1050Ft + vasárnapi pótlék!

Az alábbiaknak kell megfelelned:
- Légy precíz, megbízható
- Minden vásárlónak jusson egy jó szavad, és egy mosolyod
- Légy igényes a munkádra
- Megjelenésed legyen tiszta, rendezett
- Légy csapatjátékos

Egyéb béren kívüli juttatások:
- Dolgozói kedvezmények
- Bónusz lehetőség
- Hosszú távú, biztos munkahely

Készségek és személyes tulajdonságok:
- Önálló munkavégzés
- Szakmai elhivatottság
- Váltott műszakban való munkavégzés
- Terhelhetőség

Velvárt Barbara: +36304070854
Bruzsa Richard: +36302846778
Feladás dátuma: november 4. 07:39.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel