(Hirdetés azonosító: 87609289) Hirdetés kezelése »
1 db
Bruttó bér: 5  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: VI.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Ingatlanértékesítő
Cégnév: Columbus Kft

Columbus Kft. 30 éve működő kis ingatlan iroda. Első sorban kiadó lakásokkal foglalkozunk, de szívesen adunk el lakásokat is! Úgy működünk, hogy a nálunk bérbe adott ingatlanokat kezeljük átvéve a terhet a tulajdonosokról. http://www.alberlet.columbus-ingatlan.hu/
feladatkör:
- lakáskiadás/lakáseladás
- hirdetések kezelése
- új lakások keresése
- meglévő ügyfélkörrel (bérlőkkel) kapcsolattartás
- lakások ellenőrzése
- irodavezető munkájának segítése
- lakások kezelésével kapcsolatos ügyek intézése
- irodai munkák (posta/bank/levelezés)

fizetés:
- fix és jutalék is van
- minimum 160.000Ft/hó

munkaidő:
- heti 4 nap
- hétfőtől-csütörtökig
- 8:30.-16:30
munkavégzés helye:
- Bp., Oktogonnál
elvárások:
- minimum középiskolai végzettség
- nyelvtudás (angol)
- excel, word, internet felhasználó szintű ismerete
- jó kommunikációs készség
- határozott fellépés
- jó csapatjátékos

munkára jelentkezés fényképes önéletrajzzal:
kalmanszilvia@gmail.com
Feladás dátuma: január 9. 15:36.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel