Csapatunk bővítésére Pénztáros kollégákat és kolléganőket keresünk!

Feladás dátuma:

ápr 20., 17:07

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
Sixi 2000 Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Pénztáros

Csapatunk bővítésére Számfejtő Pénztáros kollégákat és kolléganőket keresünk! Édesség kis- és Nagykereskedés vagyunk Újpesten, ahol mindig akad tennivaló! Feladatok: Pénztárgép, bankkártya terminál kezelése
Ki és befizetések,előlegek könyvelése számítógéppel
Sofőrök elszámoltatása
Egyéb értékesítéshez kapcsolódó eseti feladatok kezelése,CMR kitöltése külföldi vevők esetén.
Elvárások: Felhasználói szintű számítógépes ismeret Több éves gyakorlat előnye, de nem feltétel, Agilis pályakezdők jelentkezését is várjuk
Jó kommunikációs készség,nyelvtudás nem feltétlen szükséges.
Jó problémamegoldó képesség
Ha felkeltette érdeklődését hirdetésünk, küldje el az önéletrajzát fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címre: Sixi 2000 Kft. csapata

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147111602

Jófogás alkamazás QR kód