Csatlakozz hozzánk Spa recepciós pozícióba!

Feladás dátuma:

máj 3., 17:30

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Elvárt végzettség:
középiskola

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Recepciós

A Corinthia Hotel szállodalánchoz tartozó 310 szobás Aquincum Hotel Budapest munkájára igényes, rendkívül motivált és vendégközpontú Spa recepciós kollégát keres.

Csatlakozz fiatalos csapatunkhoz a szálloda méltán híres Aronia Spa részlegére, ahol aktívan hozzájárulhatsz a tökéletes vendégélmény megteremtéséhez!

Feladataid közé tartozik:
Spa szolgáltatásaink ismertetése és értékesítése a vendégeink számára
Kezelések, szolgáltatások szervezése
Törölközők, köntösök kiadása a vendégek számára
Számlák kiállítása vendégeink részére
Az esetleges vendégpanaszok kezelése
A vendégek kiszolgálása a Spa Bistro kínálatából

Ideális jelöltünk vagy, ha:
Társalgási szinten beszélsz angolul
Felhasználói szinten kezeled az Office csomagot
Kiemelkedően jó kommunikációs készséggel és empátiával rendelkezel
Váltott műszakot tudsz vállalni
Barátságos, mosolygós embernek tartod magad, aki szeret vendégekkel foglalkozni

Előny: úszómester végzettség

Amit kínálunk:
Harmonikus, nyugodt környezetben dolgozhatsz
Munkaruhát biztosítunk
Térítésmentesen étkezhetsz saját étkezőnkben
Nálunk ingyenesen élvezheted a Spa részleg szolgáltatásait: medencék, szaunák, Gym használata és masszázs kedvezmények
Ingyenes parkolást biztosítunk

Amennyiben felkeltettük érdeklődésedet, várjuk fényképes önéletrajzodat az alábbi e-mail címre:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 147314444

Kapcsolatfelvétel

Profilkép
Utasi Réka

Thermal Hotel Aquincum Zrt

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód