Tulajdonságok

Kerület: VIII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Eladó

Feladatai: Megismeri és hatékonyan alkalmazza a feladatköréhez kapcsolódó áruházi szabályokat és előírásokat.
Biztosítja a szakszerű udvarias kiszolgálást.
Biztosítja, hogy az osztályon mindig megfelelő minőségű és mennyiségű csemege- és sajtárú-termék legyen elérhető.
Felügyeli a friss áru útját az átvételtől az értékesítésig, beleértve az árufeltöltést és az anyagmozgatást.
A termékek fogyaszthatósági, illetve minőség megőrzési idejét figyelemmel kíséri, szükség esetén elvégezteti a leértékelés folyamatát.
Amit Kínálunk: Közvetlen, barátságos kollégák, egymást segítő és támogató közeg
- Biztos, kiszámítható havi jövedelem,
- Törvényes, pontos elszámolások, megbízható munkaügyi folyamatok.
Jelentkezni fényképes szakmai önéletrajzzal lehet:oneletrajz1082@gmail.com
Feladás dátuma: november 23. 09:16.

Kapcsolatfelvétel