Csepeli bunkertúrák vezetésére keresünk kollégákat

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Alkalmi/időszakos munka

Elvárt végzettség:
középiskola

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Egyéb

Csepeli Bunkertúrák Vezetésére Keresünk Kollégákat 2024 májusától túravezetői (csoportok vezetése) és túraasszisztensi (adminisztráció, bunkerekben a technika kezelése és hasonló apróságok) feladatokra. A munkavégzés ideje: szombat és vasárnap délután, nyelve: magyar

Amit nyújtunk:
-egész éves, heti rendszerességű munka
-méltányos (bejelentett) bérezés
-családias, emberséges, bullshitmentes közeg (munkaadókra és vendégeinkre is érvényes)
-hosszú távú munkalehetőség
-stresszmentes, tartalmas, szellemileg/lelkileg kielégítő, értékteremtő munka egyedi környezetben
-14 év tapasztalata alapján kiforrott módszerek: a kollégák munkája a lehető legjobban meg van könnyítve

Amit kérünk:
-megbízhatóság
-talpraesettség
-nyitottság a történettudományra
-jó kommunikációs készség
-túravezető esetében: betöltött 25. életév
-asszisztens esetében: betöltött 18. életév
-a legfontosabb: hosszú távra tervezünk a kollégákkal - ha te nem, tuti nem egymást keressük

Előnyt jelent:
-műszaki érzék és jártasság
-XX. századi történelemben (azon belül elsősorban ipartörténetben és a II. világháborús hadtörténelemben) való jártasság/végzettség (de a szakmai háttéranyag természetesen biztosítva van)
-B kategóriás jogosítvány
-idegenvezetői végzettség, tapasztalat az idegenforgalomban/rendezvényszervezésben vagy rokon tevékenységi körben

A jelentkezéseket (fényképes önéletrajzzal és rövid bemutatkozással) 'csatlakoznék' tárggyal a címre kérjük március 8. péntekig.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145604342

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

BudapestScenes

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód