Csepeli nyílászáró kis és nagykereskedésbe keresünk új munkatársat

Bruttó bér:

600 000

Ft / hó

Feladás dátuma:

aug 12., 14:29
Üzleti
Multirégió
Pest

Elvárt végzettség:
középiskola

Cégnév:
AblakGuru Kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
Kereskedelmi munkatárs

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Szeretnél egy megbízható, közel 20 éves, dinamikusan fejlődő cégnél dolgozni ősztől? Egy fiatalos, jó hangulatú csapathoz tartozni? Ha hosszútávon gondolkozol, akkor olvass tovább és küldd el jelentkezésed. Nem szükséges önéletrajz, csak pár kattintás!

Miért jó neked, ha nálunk dolgozol?

- Tisztességes fix bér + kiemelkedő prémium rendszer
- Fejlődési lehetőség
- Stabil cég, jó körülmények
- Biztos, hosszú távú állás
- Kölcsönös bizalom, és megbecsülés

Miért jó nekünk ha nálunk dolgozol?

- Lelkiismeretesen, precízen végzed a munkádat
- Aktív műszaki érdeklődésű vagy
- Kommunikatív, nyitott, vevő orientált személyiség vagy
- Középfokú végzetséged és kereskedelmi tapasztalatod van
- Szakmai tapasztalatod van nyílászárók értékesítésében
Mivel nyitottak vagyunk feléd van még két opció:
- Hasonló jellegű termékek (nyílászárók, bútor, burkolatok, építőanyagok) értékesítésében van tapasztalatod
- Nyitott és elkötelezett vagy a tanulás mellett
-Egy igazán hasznos csapattag megélhetését biztosíthatjuk

Amiben kiélheted feladat orientáltságodat:

- Termékkör bemutatása és tájékoztatás a vevők részére, tanácsadás
- Árajánlatkészítés, adminisztrációs, ügyviteli feladatok
- Kapcsolattartás a gyártókkal, beszállítókkal, beépítő csapatokkal
- Megrendelések menedzselése
- Áru átadás átvétele
- Az üzlet teljes tevékenységében való aktív részvétel

Jelentkezési lehetőségek:

- Jófogás üzenetben megírod, hogy jelentkeznél, mi elküldjük ami a folytatáshoz szükséges
- Önéletrajzzal az allas{&}ablakguru.hu e-mail címre

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 149143558

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 16 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!