Tulajdonságok

Kerület: IX.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Raktáros
Cégnév: Unix Autó

Leírás

Megbízhatóság, Minőség, Innováció

Az UNIX Autó Magyarország piacvezető autóalkatrész disztribútora és a közép-kelet-európai régió egyik legdinamikusabban fejlődő vállalata. Magyarországon, Romániában és Szlovákiában több mint 3000 munkavállalót foglalkoztatunk és közel 150 kirendeltségen szolgáljuk ki partnereinket. A folyamatos növekedésnek köszönhetően cégünk az alábbi pozícióba keres munkatársat budapesti munkavégzéssel:

Csomagoló - Magas kereseti lehetőséggel

A Te feladataid:
- Alkatrészek komissiózása meghatározott ütemterv szerint
- Alkatrészek szállításra való előkészítése
- A termékek körültekintő kezelése
- Raktári árukészlet leltározása
- Raktári rend és tisztaság fenntartása
- Két műszakban történő munkavégzés: hétfőtől-péntekig 6.00-15.00, 13.00-22.00

Amit Tőled elvárunk:
- Legalább alapfokú iskolai végzettség
- Precíz, pontos, megbízható munkavégzés
- Erkölcsi bizonyítvány
- Termelés területén szerzett tapasztalat előnyt jelent

Amit Neked kínálunk:
- Kiemelkedő és kiszámítható jövedelem, akár bruttó 320.000 Ft.
Fix alapbér 200.000 FT + TeljesÍtménybér Átlag 100.000 FT + Műszakpótlék + Cafetéria
- Mobiltelefon saját használatra
- Hosszú távú, stabil munkahely
- Határozatlan idejű munkaszerződés
- Dolgozói vásárlási kedvezmény a vállalat által forgalmazott termékekből

Ha már nálunk dolgozol ajánld ismerőseidnek, barátaidnak a céget, ezért 2x bruttó 50.000 Ft prémiumban részesítünk!

Tekintsd meg céges bemutatkozó videonkat az alábbi linken:

Csatlakozz hozzánk!

Önéletrajzodat az alábbi linkre kattintva tudod feltölteni az adatbázisunkba:
Feladás dátuma: május 18. 10:24.

Kapcsolatfelvétel