Bruttó bér: 840  Ft Bruttó bér: 710  Ft Bruttó bér: 700  Ft Bruttó bér: 1 000  Ft Bruttó bér: 820  Ft Bruttó bér: 730  Ft Bruttó bér: 810  Ft Bruttó bér: 780  Ft Bruttó bér: 700  Ft Bruttó bér: 720  Ft

Tulajdonságok

Kerület: II.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Csomagoló
Cégnév: Don Pepe

Budapest II. kerületében a Hűvösvölgyi úton található Don Pepe étterem keres csomagoló pozícióba kollégát. Szakirányú végzettséget nem igényel, betanított munka. A feladat a futárok által kiszállított ételek előkészítése a szállításra, rendszerezése, csomagolása.

Lehetőség szerint hosszú távra, de akár beugrósként vagy nyári munkára is.

Fizetés: 1.000 Ft/óra, étkezést biztosítunk.

Jelentkezni személyesen vagy telefonon nyitvatartási időben:

1021 Budapest, Hűvösvölgyi út 112.
+36304706280

Nyitva tartás:
H-V: 10:30-23:00
Feladás dátuma: június 13. 21:19.

Kapcsolatfelvétel