(Hirdetés azonosító: 79698537) Hirdetés kezelése »
2 db

Tulajdonságok

Kerület: IV.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Személyszállító, Gépkocsivezető
Cégnév: Sun Cafe Kft

Dinamikusan fejlődő, kávégépeket üzemeltető budapesti cég keres folyamatosan bővülő, fiatalos csapatába új munkatársat azonnali kezdéssel, az alábbi komplex munkakörbe:

Keresünk egy műszaki vénával megáldott kollégát, kávégépek Budapesti oda-vissza szállításához, és betanítást követően kávégépek alapkarbantartásához és szervizeléséhez.

Fontos, hogy legyen valamilyen műszaki előképzettséged, vagy műszaki szerelői tapasztalatod, hogy azért ne a nulláról kelljen felépítenünk! És persze B kategóriás jogosítvány megléte is alap. Munkakezdés egy személyes interjú után akár azonnal lehetséges!

Hosszú távú, bejelentett munkát biztosítunk, és ami manapság a pénz után a legfontosabb, megbecsült tagja lehetsz egy jól összeforrt, profi csapatnak, és gyomorgörcsmentesen végezheted a munkádat, jó társaságban. Plusz kapsz egy olyan szakmát a kezedbe, ingyen, amiből nyugdíjas korodig megélhetsz majd! ;)

Cégünk Újpesten, a Megyeri úton van, ezért optimális, ha ehhez közeli lakhellyel rendelkezel!

Kérlek, amennyiben úgy érzed, hogy ezt az állást Neked találták ki, küldj egy fényképes önéletrajzot még ma az allas@kavegepberles.hu email címre, fizetési igény megjelöléssel, és a tárgyrészbe írd be: Szállító!

Fizetés heti kifizetéssel, plusz túlóra megfizetéssel.
Feladás dátuma: szeptember 26. 15:07.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel