Csomagszállító-futár munkakör

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

nem igényel

Cégnév:
Dioptrans kft

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Gépjárművezető

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

16.kerületi logisztikai cég azonnali belépéssel keres csomagszállító-sofőr munkatársat, teljes munkaidőre, hétköznap, 8-17h-ig. A futárkör szinte azonos mindennap, alapvetően kiscsomag szállítás, de van egy-egy nehezebb /30kg-os / csomag, ezért férfi munkaerő jelentkezését várjuk elsősorban. Mindennap a 16.kerületből indulás, ide visszaérkezés. Jó kommunikációs-készség, biztos vezetési tudás, megbízhatóság, vevőorientált viselkedés alapfeltétel, előnyt jelent hasonló munkakörben szerzett tapasztalat, de nem feltétel. Lehet lelkes pályakezdő is, betanítást vállalunk. Terminál használat, futárprogram használat, csomag kézbesítés, árufelvétel nagykerektől. B kategóriás jogosítvány /hivatásos/ erkölcsi bizonyítvány szükséges. Fényképes önéletrajzokat, fizetési igény megjelöléssel az mailcímre várjuk, köszönjük.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 149595315

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Üzleti

Utoljára aktív: 35 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!