Tulajdonságok

Kerület: IV.
Kategória: Szakmunka
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Épületgépész
Cégnév: Budapest Klíma Kft

Budapest IV. kerületi telephelyre keresünk csőszerelőt egy műszakos ( 8órás) munkarendbe gépész kivitelezési és karbantartási feladatok ellátására.
Elvárás:
Csőszerelő szakmunkás bizonyítvány
Minimum 5éves szakmai tapasztalat (ipari környezetben is)
Hegesztő bizonyítvány és gyakorlati tudás
Jártasság a mai szerelési technikákban (műanyag csövek PP- PE, ötrétegű csövek)
Önálló munkavégzés

Előny:
Érvényes tűzgyújtási engedély

Jelentkezni:
Fényképes önéletrajzzal, fizetési igény megjelölésével az alábbi e-mail címen : g.fekete@budapest-klima.hu
Feladás dátuma: június 18. 10:16.

Kapcsolatfelvétel