10 db
Bruttó bér: 902  Ft Bruttó bér: 836  Ft Bruttó bér: 891  Ft Bruttó bér: 869  Ft Bruttó bér: 902  Ft Bruttó bér: 858  Ft Bruttó bér: 924  Ft Bruttó bér: 781  Ft Bruttó bér: 1 100  Ft Bruttó bér: 836  Ft

Tulajdonságok

Multirégió Fejér, Komárom-Esztergom, Nógrád, Pest
Kerület: VI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Cukrász
Cégnév: MagHáz Étterem

Bővítés okán munkatársat Keresünk a Magház Étterembe CukrÁsz munkakörbe.
Szívesen látunk a csapatunkban, ha a finomságok elkészítése nem csak a szakmád, hanem a Hivatásod is, ill. ha Tudsz és Akarsz keményen dolgozni.
Feladatok: napi ebéd desszertjeinek és a büfé cukrász termékeinek elkészítése. Előny, ha jártas vagy paleo és érzékeny cukrász termékek készítésében.
Munkaidő: 5 nap (H-V) 7:00-16:00
Amit kínálunk: Jó Csapat, Biztos Anyagi Háttér, Emberi Munkaidő (9 órás munkarend, szabad du.), Bejelentés, Fizetett Szabadság, Teljesítmény Arányos bérezés, Vadi Új Konyha!
Kezdő bér 1.100 Ft/óra
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal itt vagy a maghaz@magnethaz.hu e-mail címen.
Feladás dátuma: április 16. 22:51.

Kapcsolatfelvétel