Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Oktatás / tudomány
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Dajka
Cégnév: Új Budai Alma Mater Ált. Isk. AMI és Óvoda

11. kerületi magánóvoda 8 órás bejelentett munkaviszonyba, két műszakos munkarenddel dajkát keres akár azonnali belépéssel. Gyermekszerető, vidám, önmagára és munkájára igényes kedves kollégát keresünk fiatalos, jó hangulatú csapatunkba.
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal kizárólag dajka végzettséggel lehet az info@ujalma.hu címen.
Feladás dátuma: január 24. 11:08.

Kapcsolatfelvétel