Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Telefonos ügyfélszolgálati munkatárs
Cégnév: Textilklinika

Ha szereted a kihívásokat, ha célorientált vagy, és úgy érzed, hogy mást is szeretnél csinálni, mint a napi monoton munka, és jövedelem kiegészítésre van szükséged, akkor gyere hozzánk dolgozni!

Elérhető jövedelem részmunkaidőben: 100.000-150.000.- Ft /hó
+ Juttatások

Piacvezető cégünk, a Textilklinika részére, árajánlatok készítéséhez keresünk önálló munkavégzésre is képes kollégát!

Feladatok, amihez a Te tudásod szükséges:
- telefonos ügyfélszolgálat - bejövő hívások fogadása és udvarias megválaszolása, az általános információk, gyakori kérdések - nyitva tartás stb. - elmondása
- árajánlat készítés meglévő minták alapján
- egyéb adminisztrációs feladat

Biztosan Téged keresünk, ha olyan ember vagy aki rendelkezik:
-kiváló szóbeli kommunikációs készséggel
-kiváló írásbeli (jó fogalmazó és helyes író) készséggel
-gyors és hatékony munkavégzésre való hajlammal
-együttműködő készséggel
-középfokú angol nyelv-tudással

Feladatokat elvégezheted akár:
-részmunka időben, délután, hétvégén - hétköznap 3-4 alkalom, hétvégén 1/2-1 napot kérünk, havonta 1 hosszú hétvégét biztosítunk.
Rugalmasak vagyunk, beosztásokban megegyezünk.

Jelentkezés arcképes önéletrajzzal, kísérő levéllel a karrier@textilklinika.hu email címen.

Telefon: Forrai Péter - 30/ 944-99-44
Feladás dátuma: november 20. 16:35.

Kapcsolatfelvétel