(Hirdetés azonosító: 36765002) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 123 200  Ft / hó Bruttó bér: 129 600  Ft / hó Bruttó bér: 120 000  Ft / hó Bruttó bér: 160 000  Ft / hó Bruttó bér: 123 200  Ft / hó Bruttó bér: 123 200  Ft / hó Bruttó bér: 115 200  Ft / hó Bruttó bér: 121 600  Ft / hó Bruttó bér: 123 200  Ft / hó Bruttó bér: 131 200  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: VII.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: >5 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: Textilklinika - Szolgáltató Centrum - VII.ker

Másodállás , diák munka , friss nyugdíjas munka , részmunkaidő.

Ha szereted az új kihívásokat,

ha célorientált vagy, és úgy érzed,

hogy mást is szeretnél csinálni, mint a napi monoton munka,

és jövedelem kiegészítésre van szükséged,

akkor gyere hozzánk dolgozni!

Kérlek olvasd el az alábbiakat is >>

Érdeklődni:

Forrai Péter - 30/944-99-44 ( Küld sms-t, visszahívlak!)

Elérhető jövedelem rész munkaidőben:

100.000-150.000.- Ft /hó

+ Juttatások

Piacvezető cégünk, a Textilklinika és Szolgáltató Centrum

, árajánlatok készítéséhez , telefonos ügyfélszolgálathoz

keresünk csapattagot , kollégát!

Feladatok :

- telefonos ügyfélszolgálat - bejövő hívások fogadása és udvarias megválaszolása,

az általános információk, gyakori kérdések - nyitva tartás stb. - elmondása

- árajánlat készítés meglévő minták alapján

- napi egyeztetések , jóváhagyatások ,

- adminisztrációs feladat , adatrögzítések , naplózások

Biztosan Téged keresünk, ha olyan ember vagy aki rendelkezik:

-kiváló szóbeli kommunikációs készséggel

-kiváló írásbeli (jó fogalmazó és helyes író) készséggel

-gyors és hatékony , és pontos munkavégzésre törekszel

- konkrét kommunikációval és együttműködő készséggel bírsz

- nyelvtudás előny !

Feladatokat elvégezheted akár:

-részmunka időben, délután, hétköznap 3-4 alkalom,

Havi 2 szombaton délelőtt, 6 órát kérünk,

cserébe pótlék + hétköznap szabadnapot is adunk.

Havonta 1 hosszú hétvégét biztosítunk.

Rugalmasak vagyunk, A beosztásokban megegyezünk.

Jelentkezés arcképes önéletrajzzal, kísérő levéllel

a karrier@textilklinika.hu címen.

Telefon: Forrai Péter - 30/ 944-99-44
Feladás dátuma: október 15. 13:20.

Térkép

Boltok ajánlatai

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel