- 33 %

Tulajdonságok

Multirégió Pest
Kerület: III.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Takarító

Irodatakarítás terén várom igényes új munkatársak jelentkezését Óbudán, a Flórián térhez közeli munkahelyre, hétköznapokon délutáni műszakba 17.00 óra utáni kezdéssel.
A takarítási tapasztalat előnyt jelent.
Erkölcsi bizonyítvány szükséges a munkakezdéshez.
Kiemelt bérezés, bejelentés, szabadság.
Kezdés azonnal.
Fényképes, rövid önéletrajzot tartalmazó levelüket küldjék az alábbi e-mail címre:
takaritofelvetel@freemail.hu
Jelige: Flórián tér
Feladás dátuma: augusztus 22. 13:15.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel