(Hirdetés azonosító: 85675553) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Ügyfélszolgálat / telemarketing
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Diákmunka
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Ügyfélszolgálati munkatárs
Cégnév: Schibsted Hungary (Jófogás/Használtautó.hu)

Kiválóan kommunikálsz és empatikus vagy? Dolgoztál már hasonló területen és szívesen fejlesztenéd ezt magasabb szintre olyan piacvezető márkánál, mint a Jófogás? Esetleg nincs még tapasztalatod, de tanulnál tőlünk okos dolgokat az online világáról? Ha igen, szívesen megismerkednénk veled, és átbeszélhetnénk, mit szeretnél Te, és az mennyire fér bele a mi elképzeléseinkbe.

Ami feladatod lesz, ha együtt dolgozunk majd:

- Felhasználói megkeresések megválaszolása,
- Hibabejelentésekkel kapcsolatos adminisztratív teendők megoldása.
- Ezzel kapcsolatos adminisztrációs feladatok.

Mit várunk tőled?

- Légy elkötelezett a munkád iránt, törekedj az egyre jobb teljesítményre, legyél tanulékony, lelkes, határozott.
- Hosszútávon tervezz velünk, mert mi sokáig szeretnénk veled dolgozni.
- Érezd magad jól a mi meglehetősen vegyes, fiatal szellemiségű, lendületes csapatunkban!
- Ne okozzon gondot egy díjnyertes, modern, XIII. kerületi irodában történő munkavégzés
- Jó lenne, ha angolul értenél és beszélnél is egy ici-picit.
- Ha nem jól tűröd a monotonitást, akkor egy kis ping-ponggal bármikor megszakíthatod a munkát.

Amit mi kínálunk cserébe:

- Nálunk jól fogod magad érezni munkavégzés közben is, hiszen csapatunk egyszerre profi, fiatalos és lendületes, igazi szakmai műhely.
- Nálunk fejlődhetsz és tanulhatsz.
- Nem kérjük, hogy túlórázz, fontos számunkra a munka-magánélet egyensúlya.
- Ha szívesen csocsóznál vagy dartsoznál egyet munka közben, hogy kiszellőztesd a fejed, nálunk megteheted.
- Ha kutyatulajdonos vagy és nem hagynád otthon egész nap egyedül, őt is behozhatod magaddal.

Amennyiben hasznosan töltöd nálunk az időd, sokat tanulsz, és lelkesedsz azért, hogy hosszútávon együtt dolgozzunk, akár karriert is tudsz nálunk építeni.

Feladás dátuma: február 12. 08:46.
Az álláshirdető adatai

Bemutatkozás

A Schibsted Media Group 30 országban 6900 alkalmazottat foglalkoztató nemzetközi médiacsoport. A vállalat célja, hogy a 3 általa képviselt területen, melyek az apróhirdetések, a befektetések és a média globális vezetővé váljon. A Schibsted magyarországi vállalata a Schibsted Classified Media Hungary Kft. jelenleg két vezető márkával, a Jófogás és a Használtautó brandekkel van jelen a hazai e-kereskedelmi piacon. A Használtautó 2010-ben egy online autós magazin indításával, az Autónavigátorral bővítette portfólióját.

Schibsted Állások adatkezelés

Schibsted Állások adatvédelmi tájékoztató / nyilatkozat megtekintése

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE