Bruttó bér: 648  Ft Bruttó bér: 592  Ft Bruttó bér: 880  Ft Bruttó bér: 616  Ft Bruttó bér: 608  Ft Bruttó bér: 616  Ft Bruttó bér: 624  Ft Bruttó bér: 592  Ft Bruttó bér: 568  Ft Bruttó bér: 672  Ft

Tulajdonságok

Kerület: XIX.
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: Pályakezdő
Foglalkoztatás jellege: Diákmunka
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Operátor

Leírás

DiÁkok Figyelem!
Ha nem okoz problémát az ülőmunka és bírod a monotonitást, akkor jelentkezz gyáli telephelyű kontaktlencse gyárunkba!
Gyáron belül több területre várjuk diák kollégáinkat! (szalagmunka, gépkezelő, csomagolás, raktári feladatok, leltározás)
A bejárást ingyenes céges buszokkal biztosítjuk több vidéki illetve budapesti megállóval.
Feltétel:
- Nappali tagozatos jogviszony
Amit nyújtunk:
- Hosszú távú, fix munkahely
- 40%-os! éjszakai pótlék
- Nettó 880 Ft/óra
- Rugalmas bejárás! Akkor jössz. amikor szeretnél!:) (06.00 -18.00; 18:00-06:00)

Jelentkezésed várjuk a: toborzas@s-forras.hu e-mail címre, vagy telefonon: 0670/3421653
Feladás dátuma: május 17. 10:15.

Kapcsolatfelvétel