Bruttó bér: 750  Ft Bruttó bér: 770  Ft Bruttó bér: 840  Ft Bruttó bér: 1 000  Ft Bruttó bér: 770  Ft Bruttó bér: 800  Ft Bruttó bér: 820  Ft Bruttó bér: 820  Ft Bruttó bér: 720  Ft Bruttó bér: 790  Ft
Kiemelt!

Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Diszpécser
Cégnév: Don Pepe Kálmán Imre u. 23

Diszpécser, csomagoló munkakörbe munkatársakat keresünk belvárosi étel házhoz szállítással foglalkozó üzletünkbe, teljes munkaidőbe. Elvárások, alapfokú angol nyelvtudás, jó kommunikációs készség, alap számítógépes ismeret.
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, e-mailben, vagy személyesen lehet.
V. ker. Kálmán Imre utca 23 Don Pepe
kalmanimreuv@donpepe.hu
Feladás dátuma: június 21. 13:47.

Kapcsolatfelvétel