Bruttó bér: 740  Ft / óra Bruttó bér: 1 000  Ft / óra Bruttó bér: 840  Ft / óra Bruttó bér: 760  Ft / óra Bruttó bér: 760  Ft / óra Bruttó bér: 780  Ft / óra Bruttó bér: 710  Ft / óra Bruttó bér: 740  Ft / óra Bruttó bér: 780  Ft / óra Bruttó bér: 800  Ft / óra

Tulajdonságok

Kerület: V.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Diszpécser
Cégnév: Don Pepe Kálmán Imre u. 23

Diszpécser, csomagoló munkakörbe munkatársakat keresünk belvárosi étel házhoz szállítással foglalkozó üzletünkbe, teljes munkaidőbe. Elvárások, alapfokú angol nyelvtudás, jó kommunikációs készség, alap számítógépes ismeret.
Jelentkezni fényképes önéletrajzzal, e-mailben, vagy személyesen lehet.
V. ker. Kálmán Imre utca 23 Don Pepe
kalmanimreuv@donpepe.hu
Feladás dátuma: július 5. 13:47.

Kapcsolatfelvétel