Bruttó bér: 230 000 Ft / hó
Multirégió Budapest
Kerület: XIII.
Kategória: Szakmunka
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Portás
Cégnév: HouseHold 4YOU Kft

Kollégákat keresünk diszpécser, járőr és portás pozíciókba XIII. kerület Váci úti irodaházakba. Hosszú távú munkalehetőség egy dinamikusan fejlődő cégnél, előrelépési lehetőségekkel.

Több munkarend választási lehetősége, vagyonőr igazolvány vagy végzettség Nem SzÜksÉges!

Bejelentett, legitim foglalkoztatás, munkaszerződéssel, kizárólag utalt bérrel.

Amennyiben érdekli a lehetőség, jelentkezzen a hr@household.hu e-mail címen vagy a megadott telefonszámon.

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel