Tulajdonságok

Kerület: IV.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Diszpécser
Cégnév: Capri Pizza

Újpesti étterembe, önmagára és munkájára igényes diszpécser kollégát / kolleginát keresünk.
Munkavégzés a nyitva tartáshoz igazodva hétfőtől vasárnapig, 11:00-23:00 között, heti átlag 4 nap történik. Alap feladat a megrendelések felvétele és megfelelő helyre továbbítása. Helyben a rendelések kezelése, címek kiosztása. Esetenként egyéb könnyű munka.
Családias, nyugodt légkör.
Bérezés a próbaidő alatt napi 11000 Ft. Ezen felül egy főétkezés és kávé a juttatás része.
Előnyt jelent, ha dolgoztál már hasonló pozícióban, nem okoz problémát alap számítógépes programokkal tevékenykedni, jól kommunikálsz, otthon vagy az ügyfél kezelésben, és esetleg rendelkezel helyismerettel a IV., XV. és XIII. kerületekben.
Előfordul, hogy angolul is veszünk fel rendelést, ezért nem baj, ha ez is megy egy kicsit.
Jelentkezni e-mailben, fényképes önéletrajzzal a capriexpressz@gmail.com címen lehet.
Feladás dátuma: július 9. 17:39.

Kapcsolatfelvétel