Dohánybolt dohánybolti eladó Erzsébet Csepeli dohánybolt

Feladás dátuma:

okt 2., 20:24
Üzleti felhasználó

nem igényel

Cégnév:
Bodicoop Bt

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Bolti eladó

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Erzsébet-Csepel hátárán lévő dohányboltba önállóan dolgozni tudó, önmagára és munkájára igényes, becsületes munkatársat keresünk. Pénztárgép, számítógép kezelése, munkahely tisztán tartása, áru átvétele alapvető feladatok. Szinte csak dohány és dohánykiegészítő termékeket forgalmazunk, így fizikálisan nem megterhelő, kényelmes, nyugodt munkahely. Lottó, újság nincs. Heti 42-43 órás munkaidő. Nyitva tartás, hétköznap 6-20-ig, szombaton 6-15-ig, vasárnap 7-13-ig. Rugalmas munkabeosztás, A héten 4 nap, B héten 3 nap. Kereseti lehetőség minimum nettó 240-260 e.forint, plusz borravaló, plusz iqos készülék eladás utáni jutalék. Egyebek személyes megbeszélés szerint. Jelentkezni fényképes önéletrajzzal a következő címen lehetséges:

Hirdetés azonosító: 150622799

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Utoljára aktív: 3 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!