(Hirdetés azonosító: 84115595) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: III.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Bolti eladó

Leírás

III. kerületben működő trafikba eladót felveszünk!

Ha Ön
rendelkezik középfokú végzettséggel
kereskedelemben szerzett már tapasztalatot
megbízhatóan, pontosan látja el feladatait,
csapatban és önállóan is tud dolgozni,
és szeretne
egy jó hangulatú közösségben
kellemes körülmények között
biztos fizetésért
hosszútávon dolgozni,
éjszakai műszak nélkül
akár azonnali kezdéssel,
akkor még ma küldje el fényképes önéletrajzát a melo.trafik@gmail.com címre!
Feladás dátuma: szeptember 25. 11:42.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel