Bruttó bér: 950 Ft / óra
Kerület: III.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Jelentkezéshez szükséges dokumentumok: fényképes önéletrajz
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Eladó
Cégnév: Béres Zsolt e.v

Óbudán működő Nemzeti Dohányboltba keresünk eladó/értékesítő kollegát. Dohányboltos munkatapasztalat előnyt jelent. Nyitott, pörgős, vevőcentrikus leendő kollegánk jelentkezését várjuk teljes és részmunkaidős állás betöltésére is.
Ha szeretnél egy kellemes légkörben, fiatalos csapatban dolgozni, akkor jelentkezz. Versenyképes fizetést és hosszútávú munkalehetőséget kínálunk!
Jelentkezésedet telefonon a +36309005990-es telefonszámon, vagy emailen fényképes önéletrajzzal az adrienntobacco@gmail.com emailcímen várjuk!

A Jófogás nem vállal felelősséget a hirdetésben szereplő termékekért

Amennyiben az oldalunk böngészése során bármely hirdetésünkkel kapcsolatban problémát tapasztalsz, kérjük tekintsd meg ügyfélszolgálatunk menüpontját, ahol összegyűjtöttük számodra a leggyakrabban feltett kérdésekre készített válaszainkat, valamint kapcsolatba léphetsz munkatársainkkal is.

Kapcsolatfelvétel