Tulajdonságok

Multirégió Pest
Kerület: XII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Üzletvezető, Boltvezető

12. kerületi, kiemelkedő forgalmú nemzeti dohányboltunkba keresünk boltvezetőt!

Ha szeretnél bejelentett munkát, és legalább havi 170-180.000Ft fizetést, akkor itt a helyed.

A főbb feladatok a dohányárú megrendelése, a bevételek nyilvántartása, és a bolt napi szintű működtetése.

A csapat remek, olyan emberekkel dolgozhatsz együtt, akikkel repül a munka. 2 műszakos munkarend, heti 5 nap!

Előny ha az Országos Dohánybolt Ellátó Zrt. felületét ismered.

Ha érdekel írj emailt a karrier@mannaabc.hu címre dohánybolt tárgy mezővel!

Várunk téged!
Feladás dátuma: október 25. 10:00.

Kapcsolatfelvétel