3 db

Tulajdonságok

Multirégió Pest
Kerület: VII.
Kategória: Adminisztráció / irodai munka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Recepciós
Cégnév: kiwisun blaha

Leírás

Recepciós Állás

Ha úgy érzed, hogy azonosulni tudsz a Kiwisun egészségtudatos eszmeiségével, ha lépést
tudsz tartani velünk és egy hosszú távú, stabil munkát keresel, akkor nálunk a helyed!

Jelenleg Teljes MunkaidŐre keresünk embert.

Általános elvárásaink a következők:

- alap vagy középfokú angol nyelvtudás
- érettségi vagy felsőfokú végzettség, esetleg jelenleg levelező felsőfokú
hallgatói jogviszony
- kellemes, ápolt és vonzó megjelenés
- kiemelkedő kommunikációs készség és képesség
- munkatapasztalat
- szorgalom, jó kedély, kitartás

Disztingvált fényképpel ellátott, részletes önéletrajzot kérünk Tőled, amit a következő e-mail címre küldj:

kiwisunblaha@gmail.com

Várjuk és köszönjük jelentkezésed!
Feladás dátuma: június 7. 18:21.

Kapcsolatfelvétel