Dolgozz velünk a napfényes Spanyolországban

Feladás dátuma:

szept 16., 23:22

nem igényel

Külföldi munka esetén ország:
Spanyolország

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz, fényképes önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Host, hostess

Tapasztalat:
Pályakezdő

Foglalkoztatás jellege:
Részmunkaidő (6 órában)

Termékek és helyszínek bemutatásához hölgyek jelentkezését várjuk.
Youtube csatornáink nézettségének emeléséhez olyan hölgyet keresünk, aki termékeket és helyszíneket mutat be videókon keresztül a napfényes Spanyolországban.
1 főt szeretnénk kiutaztatni hozzánk, hogy a következő munkákban segítségünkre legyen:
- helyszínek (tengerpartok, városok, várak, stb.) bemutatása
- különböző cégek termékeinek bemutatása (tengerparton, parkokban, stb..)
- piacokon való vásárlások bemutatása
stb..
A videókat mi készítjük a jelentkezőnek csak szerepelnie kell a videókban.
Lehetsz pályakezdő is, spanyol nyelvet sem kell beszélned (utoszinkron is lehetséges).
Szállást biztosítunk
Mielőtt döntenénk mindenkivel beszélgetünk, fotót, videot kérünk, hogy a megfelelő döntést tudjuk hozni.
Várjuk jelentkezésed még ma.

Hirdetés azonosító: 150304743

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Magánszemély

Utoljára aktív: 24 napja

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!