Bruttó bér: 207 500  Ft / hó Bruttó bér: 187 500  Ft / hó Bruttó bér: 195 000  Ft / hó Bruttó bér: 177 500  Ft / hó Bruttó bér: 180 000  Ft / hó Bruttó bér: 250 000  Ft / hó Bruttó bér: 190 000  Ft / hó Bruttó bér: 180 000  Ft / hó Bruttó bér: 182 500  Ft / hó Bruttó bér: 187 500  Ft / hó
Céges Multirégió Pest

Tulajdonságok

Kerület: IX.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: szakiskola/szakmunkás képző
Munkakör megnevezése: Árufeltöltő

Keresünk Kereskedelmi tapasztalattal rendelkező árufeltöltő / eladó teljes munka időben 18-40 éves korig , nappali műszak 8 vagy 10 órás munkavégzéssel. 8:30-19:00 (H-P-ig).
Előny: hasonló munkakörben szerzett gyakorlat.
Elvárás: dinamikus, gyorsan tanul, pontos, precíz oda figyelés, segítőkész kiszolgálása, stressztűrő képesség. Munkahely: 8. kerület József krt. Feladat: árukészlet-feltöltés, árurendezés, üzlettakarítás stb. Jó fizetés lehetőséggel. Belvárosban és könnyű közlekedési lehetősséggel. Jelentkezni személyesen és önéletrajzzal. Kérem hívjon az alábbi elérhetőségen.
Feladás dátuma: augusztus 17. 18:45.

Kapcsolatfelvétel