3 db
Bruttó bér: 186 300  Ft / hó Bruttó bér: 165 600  Ft / hó Bruttó bér: 177 100  Ft / hó Bruttó bér: 186 300  Ft / hó Bruttó bér: 230 000  Ft / hó Bruttó bér: 165 600  Ft / hó Bruttó bér: 167 900  Ft / hó Bruttó bér: 163 300  Ft / hó Bruttó bér: 177 100  Ft / hó Bruttó bér: 186 300  Ft / hó
Céges Országos

Tulajdonságok

Helység: Sopronkövesd
Kategória: Gyártás / termelés / mérnök
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: általános iskola
Munkakör megnevezése: Egyéb
Cégnév: SKITUS Project Engineering Kft

Sopronkövesdi gyárba, biztonsági övek gyártására, nők és férfiak jelentkezését egyaránt várjuk!
Operátori, Nem Nehéz Fizikai gyári munkára keresünk azonnali kezdéssel dolgozókat.
Próbaidő alatt bruttó 230 000.- Ft fizetés
Próbaidő után bruttó 250 000.- Ft fizetés + túlórapénz és jelenléti bónusz
3 műszakos munkarend van és javarészt álló munka.
A szállás és a munkába járás megoldott és ingyenes! Igényes, apartman jellegű szállásokat biztosítunk dolgozóinknak, 2, max. 3 ágyas szobákban.
Biztos, bejelentett jövedelem! Határozatlan típusú munkaszerződést kötünk dolgozóinkkal.
Akár hetente biztosítunk előleget.
A próbaidő után cafetéria is van.
A felutazás költségét visszatérítjük és havonta egy haza és vissza utat szintén.
Érdeklődni a 0670 329 1261-es telefonszámon lehet vagy emailben: zsuzsanna.szomszed@skitus.com
Feladás dátuma: május 26. 17:38.

Kapcsolatfelvétel