ERP és CRM értékesítőt keresünk

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

Tulajdonságok

Tapasztalat:
1-2 év tapasztalat

Foglalkoztatás jellege:
Vállalkozói/szerződéses

Elvárt végzettség:
szakiskola/szakmunkás képző

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
fényképes önéletrajz
Munkakör megnevezése:
Értékesítési munkatárs

Leírás

Cégünk neve: TTC-Soft Kft.
Álláshely: CRM, Webshop és ERP Rendszer Értékesítő
Munkavégzés helye: Teljes egészében Home Office
Feladatok:
Aktív értékesítési tevékenység végzése CRM, Webshop és ERP rendszerek terén
Ügyfélkapcsolatok építése és fenntartása
Ügyféligények felmérése és azokra személyre szabott megoldások kínálása
Ajánlatok elkészítése és tárgyalások lebonyolítása
Értékesítési célok elérése és teljesítmény nyomon követése
Elvárások:
Legalább 2 év releváns tapasztalat CRM és/vagy ERP rendszerek értékesítésében
Kiváló kommunikációs és tárgyalási készségek
Képesség az ügyfél igényeinek felmérésére és megfelelő megoldások kínálására
Proaktív hozzáállás és az értékesítési célok elérésére való törekvés
Angol nyelvtudás előnyt jelent
Referenciák rendelkezésre állása szükséges
Ajánlat:
Teljes egészében home office munkavégzés
Kizárólag jutalékos alapú fizetési rendszer
Versenyképes jutalékstruktúra
Szakmai fejlődési lehetőség és folyamatos képzések
Ha szeretnél csatlakozni egy innovatív csapathoz, és motivál a kihívás, küldd el fényképes önéletrajzod és motivációs leveledet a következő e-mail címre:
Jelentkezési határidő: 2024. március 15.

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 145919649

Jófogás alkamazás QR kód