ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS - Worklife

Feladás dátuma:

több, mint egy hónapja

nem igényel

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
nem szükséges

Munkakör megnevezése:
Egyéb

Tapasztalat:
Pályakezdő

Sütőüzemek, pékségek, cukrászatok és a gasztronómia részére élelmiszer és fagylalt alapanyagokat forgalmazó cég megbízásából az adminisztratív feladatok ellátására illetve az értékesítés támogatására keresünk munkatársat az alábbi pozícióba:
ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS

Az álláshoz tartozó elvárások
Önálló munkavégzés, nagyfokú rugalmasság, precizitás
Számítógépes ismeretek (kiemelten excel)
Német vagy angol nyelv alapszintű ismerete
Értékesítési szemlélet, jó kommunikációs készség

Az állás betöltéséhez előnyt jelent
Hasonló munkakörben szerzett tapasztalat
SAP felhasználói szintű ismerete

Főbb feladatok, munkák
Megrendelések felvétele és visszaigazolása
Szállítólevelek beérkezésének nyilvántartása
Számlázási feladatok (számlák elkészítése, postázása, ellenőrzése)
Vevői reklamációk kezelése

Amit kínálunk
Szakmai fejlődési lehetőség
Multinacionális környezet, családias hangulat
Versenyképes juttatási csomag

Munkavégzés helye:
Budapest

Amennyiben a fenti hirdetésünk kihívást és motivációt jelent az Ön számára, kérjük, küldje el magyar nyelvű fényképes önéletrajzát az alábbi email címre:

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 149496263

Kapcsolatfelvétel a Hirdetővel

Töltsd le alkalmazásunkat!

Keress és válogass közel másfélmillió hirdetés közül bárhol is vagy!