(Hirdetés azonosító: 87923788) Hirdetés kezelése »
1 db
Céges Multirégió Pest

Tulajdonságok

Kerület: XIV.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: Pályakezdő
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Konyhai munkás
Cégnév: Pesti Pipi

Mókás kis csapatunk ugyancsak mókás, éjszaka virrasztó leendő tagját keressük, Zuglóban működő street food egységünkbe.

Ha van kedved minőségi burgereket,, rántott csirke alkatrészeket gyártani, számos, (leginkább) kedves vendéget megetetni, és a bioritmusod az éjszakai létet jobban szereti mint a nappalit, akkor írj egy üzenetet a pestipipi@gmail.com címre, vagy csörögj a 06702641888 számon.

Szaktudást nem igényel, ha szimpi vagy nekünk, és mi is neked, megtanítunk arra, ami szükséges!

Üdvözlettel - A Pipi csapat.

Bérezést, egyéb feltételeket, minden mást megbeszélünk, ha jelentkezel.

Feladás dátuma: január 28. 17:03.

Térkép

Kiemelt hirdetések

CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel