Tulajdonságok

Kerület: IV.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (4 órában)
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Raktáros
Cégnév: KEJ Parts Kft

Leírás

Raktáros

Budapest IV. kerületi autóalkatrész nagykereskedelmi Kft. munkatársat keres éjszakai raktáros munkakörbe, azonnali kezdéssel.

Feladatok:
- A cég által forgalmazott termékek éjszakai bevételezése, raktározása, számlázása.

Elvárások:
- Precizitás, szorgalom
- Alapfokú számítógép ismeret
- Egyszerre több tevékenység párhuzamos és pontos végzésére, gyors iramú munkahelyi környezetben

Amit kínálunk:
- Azonnali kezdés
- Versenyképes jövedelem
- Professzionális csapat
Jelentkezőket a 06-20-455-1606-os telefonszámon, illetve a fényképes önéletrajzokat az iroda1046@gmail.com címre várjuk.
Feladás dátuma: március 11. 19:02.

Kapcsolatfelvétel