(Hirdetés azonosító: 75881591) Hirdetés kezelése »

Tulajdonságok

Kerület: XI.
Kategória: Vendéglátás / idegenforgalom
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Szállodai recepciós
Cégnév: Tauben 96 Kft

3 csillagos budai szálloda keres recepciós állás betöltésére minimum középfokú végzettséggel rendelkező, agilis és önálló munkavégzésre alkalmas személyt azonnali munkakezdéssel.

Jelentkezés telefonon: +36-20-961-2129 vagy email-ben: info@hotelluna.hu címen, telefonszám megjelölésével.
Elvárások:
Minimum középfokú végzettség
Kiváló kommunikációs képesség
Határozott fellépés
Magabiztos angol nyelvtudás, minimum alapfokú nyelvtudás szóban és írásban
Felhasználói szintű számítástechnikai ismeretek
Önálló, precíz, megbízható és lelkiismeretes munkavégzés
Elkötelezettség és udvariasság
Előny:
Rugalmasság
Hostware szoftver ismerete
Terhelhetőség
Azonnali munkakezdés
Kínálunk:
fiatalos, barátságos légkör
versenyképes fizetés és egyéb juttatások
Pályakezdők jelentkezését is várjuk!
Feladás dátuma: augusztus 16. 16:40.

Kapcsolatfelvétel