Éjszakás londiner kollégákat keres a Danubius Hotel Erzsébet!

Feladás dátuma:

ma, 13:23

Tulajdonságok

Tapasztalat:
Pályakezdő

Elvárt végzettség:
általános iskola

Cégnév:
Danubius Hotels Zrt

Szükséges nyelvtudás:
angol

Jelentkezéshez szükséges dokumentumok:
önéletrajz

Munkakör megnevezése:
Szállodaipari dolgozó

Nyitott, emberközpontú személyiségnek tartod magad? Mindig a megoldásra törekszel? Szeretnénk olyan vendégélményt biztosítani, hogy a látogatók tartózkodása a lehető legemlékezetesebbre sikerüljön. Ehhez olyan szenvedélyes és elkötelezett szakembereket keresünk, akik könnyedén kommunikálnak az emberekkel és élvezik a szállodák egyedi világát!

Legyél Te a Danubius Hotel Erzsébet szállodánk éjszakás londiner új kollégája!

Csapatunkban így telnek majd a mindennapjaid:
- Fontos szereped lesz a szállodáról alkotott első benyomás kialakításában.
- Te leszel felelős nagyrészt a csomagokért és precízen megszervezed, hogy minden a megfelelő helyre kerüljön.
- Fogadod a vendégeket és a látogatókat, illetve segítőkészen megoldod a felmerülő helyzeteket a Front Office csapattal.
- Segíted a különböző részlegeket a szállodán belül, valamint a közvetlen környezetében eszközszállítási és anyagmozgatási feladatokban.
- Tisztán tartod a vendég- és üzemi területeket, illetve az emeleti munkafolyamatokhoz kapcsolódó rakodási és szállítási feladatokat végzed.
- Elvégzed a szálloda körül felmerülő takarítási munkákat.

Jelentkezz, ha magadra ismersz:
- Minimum alapfokú végzettséget kérünk.
- Kommunikációképes az angol nyelvtudásod.
- B kategóriás jogosítvány, vezetési tapasztalat.
- A megfelelő kommunikációs készség és a csapatjátékos hozzáállás minden nap fontos lesz.
- Jó fizikumot és teherbíró képességet kérünk, hiszen ez nagyrészben fizikai munka.
- Vendégcentrikus, összeszedett kollégát várunk csapatunkba!

Miért csatlakozz hozzánk?
- Az alapbéren kívül kimagasló cafeteria rendszerünk van, melyet szabadon választható módon kérheted Szép kártyára, vagy kérheted plusz bérként;
- Ingyenes személyzeti étkezést biztosítunk Neked minden nap;
- Biztosítjuk a munkaruhád, védőcipőd;
- A Danubius munkatársi kedvezményekkel családtagjaiddal és barátaiddal kedvezményes áron tudsz megszállni a Danubius szállodáinkban.

Ha érdekel a lehetőség, várjuk önéletrajzodat a email címre!

Hirdetés Bejelentése
Hirdetés azonosító: 146969523

Kapcsolatfelvétel

Profilkép

Danubius Hotels Zrt.

További hirdetései

Jófogás alkamazás QR kód