Tulajdonságok

Kerület: VI.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Külföldi munka esetén ország: Magyarország
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Eladó
Cégnév: Oktogon Biobolt Kft

Leírás

Eladó/Biobolt Kiemelt bérezéssel!
Oktogon téri Bioboltunk, előléptetés miatt távozó férfi kollégája helyére keres, jó állóképességű, sportos megjelenésű értékesítő csapattársat, aki alapfokon beszél angolul, és van legalább 1 éves kereskedelmi tapasztalata.
Fontos! A segítőkész és vevőközpontú kiszolgálás okán a munka mellett folyamatosan, naprakészen el kell sajátítani a termékismeretet. Így jelentkezését csak azoknak tudjuk elfogadni, akik ezt vállalni tudják!
Előny: személyi edző végzettség, étrend-kiegészítők értékesítésében szerzett tapasztalat

Fizetés: Az első 3 hónapban (betanulási idő) nettó 130.000Ft, a 4. hónaptól 160.000 Ft, majd negyed évente plusz 90.000- 120.000 Ft bónuszpénz.
Munkarend: H-P.: 10-18-ig, és minden 2. hét szombatján 9-14 óráig. Összesen: 170 óra/hó.
Mielőtt elküldöd Önéletrajzod részünkre, nézz utánunk a F/anatur.hu és az anatur.hu site segítségével. Jelentkezés módja: fényképes önéletrajzzal, motivációs levéllel, az alábbi e-mail címen: allas@naturtanya.hu A tárgyba írd be: : Oktogon Biobolt .
Feladás dátuma: március 23. 15:41.

Kapcsolatfelvétel