1 db
Bruttó bér: 10 000  Ft / nap
Céges

Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Fizikai munka / segédmunka
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Teljes munkaidő
Elvárt végzettség: nem igényel
Szükséges nyelvtudás: nem igényel
Munkakör megnevezése: Egyéb

Leírás

Lehel csarnokban lévő zöldséges üzleteinkbe keresünk Férfi vagy Női eladót, valamint férfi árufeltöltőt.

Csak tapasztalattal rendelkezők jelentkezését várom.

Fizetés hetente.

Kérem, hogy rejtett számról ne hívjanak.
Érdeklődni telefonon hétközben 8-18-ig.
Feladás dátuma: június 11. 15:00.

Térkép

Hirdetés azonosító: 79652670

Kiemelt hirdetések

{{re.subject}} 1. bélyegkép {{re.subject}} 1. Kép jofogas placeholder
{{getParamByPreString($index, 'position_') ? getParams({reIndex: $index, key: getParamByPreString($index, 'position_'), valueType: 'label'}) : re.subject}}
{{re.images.length}}
{{getParams({reIndex: $index, key: 'size',valueType: 'value', preStr: '', postStr:' m²'})}}
{{getParams({reIndex: $index, key: 'rooms',valueType: 'label'})}}
{{(re.price.value / ((getParams({reIndex: $index, key: 'size',valueType: 'value'}) > 0) ? (getParams({reIndex: $index, key: 'size',valueType: 'value'})) : 1))|number:0}} Ft/m²
{{re.region.label}} , {{getParams({reIndex: $index, key: 'city',valueType: 'label'})}} , {{getParams({reIndex: $index, key: 'jfg_area',valueType: 'value'})}} , {{getParams({reIndex: $index, key: 'jfg_street',valueType: 'value'})}}
{{badge.label}}
CSOK
CSOK
Kedvenc
HIDE

Kapcsolatfelvétel