Tulajdonságok

Kerület: XIII.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Eladó

Eladót keresünk pékségünk XIII. kerületi üzletébe (Duna Plaza környéke). Szeretnénk ha csapatunk kedves, ügyes, vidám (nem dohányzó) hölggyel bővülne. Fizetés: nettó 180.000 Ft-tól

Jelentkezésed várjuk, ha:

- Nem jelent problémát a pénz és a kassza kezelése
- Van eladói tapasztalatod és szeretsz vevőket kedvesen kiszolgálni
- Hosszú távon, stabil munkahelyen szeretnél dolgozni egy jó kedvű csapatban
- Precíz vagy és rendet tudsz tartani magad körül
- Sokat mosolyogsz
Feladás dátuma: június 18. 10:28.

Kapcsolatfelvétel