Tulajdonságok

Kerület: III.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Foglalkoztatás jellege: Részmunkaidő (6 órában)
Elvárt végzettség: középiskola
Szükséges nyelvtudás: angol
Munkakör megnevezése: Bolti eladó
Cégnév: Culinaris Kft

Az idén tizenöt éves Culinaris, a finom élelmiszerek, italok, fűszerek és édességek első budapesti bolthálózata munkatársakat keres eladó-pénztáros munkakörbe.
Ajánlatunk:
Kulináris élmények, változatos és összetett feladatok, szakmai képzés
Stabil munkahely (heti 30 órás munkavégzés), versenyképes fizetés, előrelépési lehetőség
Utazások, külföldi munkalehetőség a cégcsoporton belül
Feladatok:
A vásárlók által már megszokott, udvarias kiszolgálás (vásárlás, információk, tanácsok)
A termékek kezelése, prezentálása, frissességének ellenőrzése
Termékismeret (felhasználás, elkészítés, összetétel, konyhakultúrák)
Pénztárkezelés (vonalkódos rendszer, készpénzes és bankkártyás fizetések)
Az ideális jelölt:
Rugalmasan beosztható
Nyitott a gasztronómia iránt, precíz, igényes, munkatempója gyors és hatékony
Legalább egy idegen nyelvet (angol) beszél
Csapatmunkára és önálló munkavégzésre is képes
Előnyt jelenthet:
Élelmiszeripari vagy kereskedelmi tapasztalat
Elérhető bér: 190.000 Ft + juttatások
Önéletrajzaikat az allas@culinaris.hu címre várjuk!
www.culinaris.hu
Feladás dátuma: május 30. 11:41.

Kapcsolatfelvétel