(Hirdetés azonosító: 80139449) Hirdetés kezelése »
Bruttó bér: 252 720  Ft / hó Bruttó bér: 230 040  Ft / hó Bruttó bér: 252 720  Ft / hó Bruttó bér: 246 240  Ft / hó Bruttó bér: 259 200  Ft / hó Bruttó bér: 324 000  Ft / hó Bruttó bér: 249 480  Ft / hó Bruttó bér: 243 000  Ft / hó Bruttó bér: 268 920  Ft / hó Bruttó bér: 243 000  Ft / hó

Tulajdonságok

Kerület: III.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 3-5 év tapasztalat
Elvárt végzettség: középiskola
Munkakör megnevezése: Eladó
Cégnév: Culinaris Kft

Kóstoltad már a burratát, a specket vagy a pastramit? Boltjaink sajt- és sonkapultja mögött a kulináris élmények mellett változatos feladatok várnak, ráadásul kedvenc hírességeddel is találkozhatsz!
Ajánlatunk:
Stabil munkahely (heti 40 órás munkavégzés, Bp. V. és III. kerület)
Versenyképes fizetés
Folyamatos szakmai képzés, előrelépési lehetőség
Feladatok:
A vásárlók által már megszokott, udvarias kiszolgálás
A termékek kezelése, frissességének ellenőrzése
Termékismeret (felhasználás, elkészítés, összetétel)
A rendelések előkészítése, a választék kialakítása
Az ideális jelölt:
Nyitott a gasztronómia iránt
Legalább egy idegen nyelvet (angol) beszél
Rugalmasan beosztható, csapatmunkára és önálló munkavégzésre is képes
Munkavégzés ideje:
Hétfőtől szombatig 7:00-20:30 között heti 40 órában.
Előnyt jelenthet:
Élelmiszeripari, gasztronómiai vagy kereskedelmi tapasztalat
Elérhető bér juttatásokkal, pótlékokkal: 324.000 Ft
Önéletrajzaikat az allas@culinaris.hu címre várjuk!
www.culinaris.hu
Feladás dátuma: augusztus 21. 13:44.

Kapcsolatfelvétel