Egyedi ajánlat!

Tulajdonságok

Kerület: II.
Kategória: Értékesítés / kereskedelem
Tapasztalat: 1-2 év tapasztalat
Elvárt végzettség: nem igényel
Munkakör megnevezése: Bolti eladó

Budai élelmiszer üzletekbe keresünk eladó-pénztáros munkatársakat főállásra! Férfiakat is!!!!!
Kereskedelmi tapasztalat előnyt jelenthet, de nem kritérium!
Az üzletek a II. XII.XIII. kerületben találhatók, jó megközelítéssel.
Kiemelt, fix, bejelentett bruttó 240 000 Ft munkabér

Jelentkezni lehet fényképes önéletrajzzal a következő email címen: orosz.rudolf@cbabudadunaregio.hu vagy a 06-30-336-17-45 telefonszámon 8-16 óra között( hétköznap)
Feladás dátuma: október 18. 07:42.

Mai hitelajánlat(x)

Kapcsolatfelvétel